- Advertisement -spot_img

TAG

fshati lumas

Banorët në ditën e 10 të protestës për ujin, reagon Sazan Guri: Askush nuk ua shet dot ajrin dhe askush nuk ua merr dot...

  Banorët e fshatit Lumas sërisht protestë për problemin që kanë me ujin. Sot janë në ditën e 10 të protestës dhe nuk do të...

Latest news

- Advertisement -spot_img