- Advertisement -spot_img

TAG

FSHN

LAJMI FUNDIT/ Rrëzohet VKM e qeverisë, në pronësi të kujt do mbetet Kopshti Botanik

  Është zhvilluar ditën e sotme seanca gjyqësore lidhur me pronësinë e koshtit Botanik që me anë të një VKM-je të ndërmarrë në vitin 2019,...

LAJM I FUNDIT/ Blindohet Elbasani, ja cila është arsyeja

Ka një aksion të FNSH në Elbasan i përqëndruar në zonën e Bradasheshit dhe ish metalurgjikut. Nuk bëhen të ditura detaje, por burime bënë me...

Latest news

- Advertisement -spot_img