- Advertisement -spot_img

TAG

fundi 'tulipan'

Kthehet sezoni i fundeve ‘tulipan’ për të gjithë ju që e keni pritur me padurim

Elegante, të pajisura me hijeshi dhe bukuri: fundet e tulipanit janë gati të vishen me ardhjen e sezonit të ngrohtë. Modeli i bën ato...

Latest news

- Advertisement -spot_img