- Advertisement -spot_img

TAG

Fundjave

Kohë ideale, temperatura deri në 31 gradë. Si do të jetë moti në fundjavë

Për të gjitha ata që kanë plane për të shtunën dhe të dielën, moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat pritet të shkojnë deri...

As covid si ndalon,qytetarët kosovarë dynden në vendin tonë për fundjavë,

Mijëra qytetarë kosovarë u dyndën në Shqipëri gjatë fundjavës. Moti i mirë dhe festa e “1 Majit” bënë që shqiptarët e Kosovës të zgjidhnin...

Latest news

- Advertisement -spot_img