- Advertisement -spot_img

TAG

furgoni me ushqime

Furgoni plot me ushqime ,hetohen në gjendje të lirë dy personat e bllokuar nga simpatizanët e PD-së

  Punonjësja e Bashkisë Berat, Joana Melëngu, dhe shoferi i furgonit të ndalur nga eksponetët e PD-së në Berat teksa po shpërndanin ndihma nga rezervat...

Latest news

- Advertisement -spot_img