- Advertisement -spot_img

TAG

garderobe

Kjo është gjëja më e shtrenjtë që Paris Hilton ka në gardërobën e saj

Paris Hilton ka një gardërobë për t’u pasur zili dhe kjo s’është për t’u çuditur. Por e dini cili është shpenzimi më i madh...

Këshilla praktike për një garderobë jo të kushtueshme

Këshilla më e mirë kur vjen puna për modë? Blini rroba të reja dhe dashuroni sërish ato “të dala jashtë mode”.  Gjej mënyra të...

Latest news

- Advertisement -spot_img