- Advertisement -spot_img

TAG

gardian

Të burgosurit marrin peng gardianin, e rrahin dhe e plagosin (Video)

Të burgosurit në një burg të Oklahoma City morën një roje peng, duke e rrahur dhe goditur me thikë disa herë, deri sa policia...

Policia qëllon të burgosurit, tentuan të vrisnin gardianin

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një burg në Oklahoma, ku të burgosurit tentojnë të vrasin gardianin duke e qëlluar me thikë. Pamjet...

Latest news

- Advertisement -spot_img