- Advertisement -spot_img

TAG

gardiane

(Video) I burgosuri filmon veten dhe gardianen duke u puthur, 20-vjeçarja në telashe

Një gardiane burgu në Addiewell të Britanisë është në telashe, pasi është filmuar duke u puthur fshehurazi me një të burgosur. Filmimi është regjistruar...

Preu uniformën në mënyrë që të kryente marrëdhënie seksuale më lehtë, gardiania dënohet me burg

Një oficere burgu nga Kalifornia e cila kishte kryer marrëdhënie seksuale me një të dënuar në prani të 11 të burgosurve të tjerë është...

Arrestohet gardiania në Britani,krijoi marrëdhënie të ngushtë me grabitësin në burgun e sigurisë së lartë

Një gardiane burgu 22 vjeçare është burgosur për 10 muaj në Britani pas një marrëdhënieje “flirtuese” me një të burgosur të sigurisë së lartë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img