- Advertisement -spot_img

TAG

gaz paja

“Ne do të fitojmë”/ Artistët shfaqen në mbështetje të PS, Robert Ndrenika e Tinka Kurti deri te Mariza Ikonomi dhe Eneda Tarifa

Artistë dhe sportistë të njohur janë bërë bashkë në një video, të postuar sot në rrjetet sociale nga kryebashkiaku Erion Veliaj, në mbështetje të...

Pasi e quajti të mbivlerësuar, Rezart Veleshnja sqaron deklaratën për Gaz Pajën

I pyetur për një emër të  një aktori të mbivlerësuar në “Shiko Kush Luan” Rezarti nuk u rezervua aspak për t’u përgjigjur, duke përmendur...

Latest news

- Advertisement -spot_img