- Advertisement -spot_img

TAG

Gaz

Hapi vrimë në murin e fqinjit dhe tentoi ta mbysë me gaz, arrestohet 63-vjeçari

Ka përfituar nga fakti që fqinji nuk ishte në shtëpi për të hapur një vrimë në murin e tij përmes të cilës t`ia mbushte...

Shtrenjtohet me 25 % çmimi i gazit për makinat, kosto shtesë edhe për familjarët

Çmimi i gazit është shtrenjtuar javëve të fundit si për ata që kanë të instaluar impiante në automjete ashtu edhe për kategorinë e familjarëve. Burime...

Latest news

- Advertisement -spot_img