- Advertisement -spot_img

TAG

gazetare britanike

Gazetarja britanike me ‘shpatë në dorë’ drejt Ramës: Gënjen kur thua nuk ju kam ofenduar, kam regjistruar plot 59 fjalë fyese

Gazetarja britanike Alice Taylor e cila jeton në Shqipëri, foli për nismën e saj për dokumentin e etiketimeve fyese që kryeministri Rama dhe qeveria...

Latest news

- Advertisement -spot_img