- Advertisement -spot_img

TAG

gazetari grek

Dalin pamje të reja nga vrasja e gazetarit grek,dyshohet se vrasësit janë shqiptarë

Gjithashtu janë 22 dëshmi nga qytetarët që ndodheshin pranë vendit të ngjarjes dhe i panë vrasësit, të maskuar të qëllonin mbi gazetarin dhe të...

Zbulohen pamjet e autorëve që ekzekutuan me 10 plumba gazetarin grek

Mediet greke kanë publikuar pamjet e autorëve të cilët ekzekutuan gazetarin e kronikës së zezë në Greqi, George Karaivaz. Sipas raportimeve nga mediet në Greqi,...

Detaje të reja/ Vrasja mafioze e gazetarit grek

Autopsia ka zbuluar se gazetari grek Giorgos Karaivaz është goditur me 10 plumba. Gazetari ka dy dëmtime në kokë, gjashtë në gjoks, një në qafë...

Latest news

- Advertisement -spot_img