- Advertisement -spot_img

TAG

Genc Prevulkaj

4 vite bashkë, ja si festuan Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj këtë datë

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura të showbiz-it shqiptar që nuk ngurrojnë asnjëherë ta shprehin hapur dashurinë që...

Latest news

- Advertisement -spot_img