- Advertisement -spot_img

TAG

Genta Ismajli

Për Feron, kjo është reperja e preferuar shqiptare! Ja cila është ajo

Prej kohësh Genta Ismajli dhe Fero kishin paralajmëruar bashkëpunimin e parë me njëri-tjetrin. Dita e shumëpritur ka ardhur dhe sot ata të dy kanë...

Genta Ismajli i prezanton të dashurit turk vendlindje, e çon në Gjilan (Foto)

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli është duke shijuar në maksimum lidhjen e saj me të dashurin turk, Huseyin Usta. Së fundmi, pas një udhëtimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img