- Advertisement -spot_img

TAG

George Soros

Djali i George Soros viziton afganët në Durrës: Tashmë të sigurt në Shqipëri

Alexander Soros, djali i George Soros dhe nënkryetar i Fondacioneve “Shoqëri e Hapur” ka vizituar gjatë fundjavës një grup afganësh të cilët janë strehuar...

Gates dhe Soros blejnë kompaninë më të madhe të testeve të shpejta Covid-19

Miliarderët George Soros e Bill Gates janë bërë pjesë e konsorciumit që ka marrë kontrollin e kompanisë krijuese të teknologjisë së testeve të shpejta...

Djali i Soros zgjedh Shqipërinë për të pushuar, poston foton krah Ramës

Djali i George Soros, Alexander Soros ka zgjedhur Shqipërinë për të pushuar këtë fundjavë. Ai është vendosur në jug të vendit, ku është takuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img