- Advertisement -spot_img

TAG

gerqi shqiptar

Shqiptari 23-vjeçar mbahet peng në Selanik/ Nën akuzë tre shqiptarë dhe dy vajza greke

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Selanikut në Greqi, ku një 23-vjeçar shqiptar është shantazuar dhe mbajtur peng në mënyrë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img