- Advertisement -spot_img

TAG

Ghetto Geasy

Hiti i rradhës? Ghetto Geasy rikthehet fuqishëm dhe po ‘gatuan’ një këngë të re!

Ghetto Geasy i është futur prej pak kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

Latest news

- Advertisement -spot_img