- Advertisement -spot_img

TAG

Gigi Hadid

Dua Lipa uron kunatën e saj për ditëlindje,ja si i përgjigjet Gigi

Modelja me famë botërore, Gigi Hadid,  feston sot ditëlindjen dhe kjo është ditëlindja e saj e parë si mama. Gigi ka lindur në 23...

Mos vallë Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë martuar në fshehtësi?

Një deklaratë e bërë së fundmi nga këngëtarja, Ingrid Michaelson për Zayn Malik çmendi gjithë rrjetin. Teksa ishte diskutuar për këngën e tyre të...

Zayn Malik tregon për ndryshimet që kanë ndodhur pas lindjes së Khai-t

Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në shtator të vitit të shkuar. Modelja solli në jetë  të voglën...

Latest news

- Advertisement -spot_img