- Advertisement -spot_img

TAG

gjasula

Mungesa në kombëtaren e Shqipërisë/ Mungon Sadiku, Roshi, Gjasula…

Pasi ka publikuar emrat e lojtarëve që do të marrin pjesë në ndeshjet ardhshme, trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, i është përgjigjur pyetjeve të...

Kombëtarja Shqiptare më pranë ndeshjeve/ Sot shpallet lista e futbollistëve

Kombëtarja e Shqipërisë do të luajë më datën 11 vllazëroren me Kosovën dhe më datat 15 e 18 me Kazakistanin dhe Bjellorusinë. Lista...

Latest news

- Advertisement -spot_img