- Advertisement -spot_img

TAG

gjendja atmosferike

Parashikimi motit për datën 14 dhjetor

Sipas MeteoAlb dita nis me kthjellime në zonat bregdetare dhe të ulëta, por duke ju afruar mesditës vranësirat shtohen në vend. Parashikohet që edhe pasditja...

Latest news

- Advertisement -spot_img