- Advertisement -spot_img

TAG

Gjergji Pirro

Rrëzohet dhe nxjerr shkumë nga goja,biznesmeni transportohet me helikopter për në Tiranë

Një ngjarje e papritur ka ndodhur mesditën e sotme në qendër të qytetit të Sarandës., ku një person duke ecur normalisht rrugës papritmas është...

Latest news

- Advertisement -spot_img