- Advertisement -spot_img

TAG

GJOVALIN NDOJ

I dënuar me 7 vite burg, arrestohet narkotrafikanti 48-vjeçar (EMRI)

Njoftimi i plotë: Lezhë Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe vihet në pranga një 48-vjeçar i shpallur në kërkim për...

Latest news

- Advertisement -spot_img