- Advertisement -spot_img

TAG

Gjykata se Shkalles se Pare

Kapet hajduti i tmerrshëm në Elbasan/ Kreu 6 vjedhje dy muajt e fundit

Kapet dhe ndalohet një 27-vjeçar, autor i dyshuar i disa vjedhjeve në qytetin e Elbasanit. Në vijim të punës për kapjen e personave të shpallur...

Latest news

- Advertisement -spot_img