- Advertisement -spot_img

TAG

gjykate elbasan

Ekskluzive/ Enkeleda Kapedani zgjidhet Kryetare e Gjykatës Elbasan

Enkeleda Kapedani, zgjidhet nga kolegët e saj për të drejtuar gjykatën e Elbasanit. Në garë ishte Matilda Fetau dhe Pajtime Fetahu. Pas dorëheqjes si kryetar...

Latest news

- Advertisement -spot_img