- Advertisement -spot_img

TAG

gomari

Rama u afrohet gomerëve dhe fillon krahasimi: Kë do zgjidhni ju?

Rama është duke zhvilluar fushatën elektorale ditën e sotme në Berat. Ai ka zhvilluar takime të shumta, por gjatë rrugës është ndeshur edhe me...

Latest news

- Advertisement -spot_img