- Advertisement -spot_img

TAG

Gordan Grliq Radman

Lideri serb kërcënon Kroacinë: ja çfarë do të ndodh nëse ndërtoni bazë ushtarake në Kosovë

  Shtimi i forcave kroate në kuadër të KFOR-it në Kosovë dhe paralajmërimi i ministrit të Jashtëm kroat, Gordan Grliq Radman, për ngritjen e një...

Latest news

- Advertisement -spot_img