- Advertisement -spot_img

TAG

Gorice

Goricë/ PS “fiton” kutitë e para , LSI me rezultat zhgënjyes (REZULTATI)

Janë hapur dhe po numërohen kutitë e para në dy fshatrat Goricë e Madhe dhe Goricë e Vogël në Bashkinë e Pustecit. PS vijon të...

Latest news

- Advertisement -spot_img