- Advertisement -spot_img

TAG

GP

Manovroi gabim dhe u godit nga motori, ndërron jetë piloti 19-vjeçar i MotoGP (Foto)

Një lajm i hidhur tronditi ditën e sotme MotoGP, teksa piloti Xhejzon Dupaskier ka ndërruar jetë pas plagëve të shumta të marra në aksidentin...

Latest news

- Advertisement -spot_img