- Advertisement -spot_img

TAG

Gradicë të Drenasit

E rëndë/ 54-vjeçari vret me armë të miturin, plagos dhe babanë e tij. Më pas…

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gradicë të Drenasit në Kosovë, ku një 54-vjeçar ka vrarë me armë një 15-vjeçar dhe ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img