- Advertisement -spot_img

TAG

gremine

Mendohet se shoferin e zuri gjumi në timon, autobusi bie në greminë, humbin jetën 27 persona

Të paktën 27 persona , shumica e tyre punëtorë minierash, u vranë të premten kur autobusi që i transportonte doli nga rruga dhe ra...

Latest news

- Advertisement -spot_img