- Advertisement -spot_img

TAG

greqi athine

Lajmi i fundit/ Shkëmbim zjarri në Athinë, qëllohet në makinë shqiptari

Një shqiptar ka mbetur i plagosur pas një shkëmbimi me armë zjarri në Athinë. Ngjarja ndodhi në Patision, lagje qendrore dhe e mbipopulluar e...

Latest news

- Advertisement -spot_img