- Advertisement -spot_img

TAG

grup hajdutesh

Shkatërrohet grupi i hajdutëve, mes tyre një vajzë dhe një djalë shqiptar

Policia greke ka shkatërruar një grup prej 14 personash të cilët akuzohet se bënin kërdi me vjedhje të makinave “Smart” dhe shitjen e lëndëve...

Latest news

- Advertisement -spot_img