- Advertisement -spot_img

TAG

Grup kriminal

U mor peng nga grupi kriminal, shqiptari i tortuar i spiunon në polici, 6 të arrestuar

Autoritetet policore në Spanjë kanë goditur me sukses një grup kriminal atje, që merreshin me kultivim dhe shpërndarje të lëndës narkotike. Grupi prej gjashtë anëtarësh,...

Shkatërrohet grupi kriminal që vidhte banesa në Ksamil, arrestohet organizatori

Policia ka shkatërruar një grup kriminal të formuar nga shqiptarë dhe kosovarë, të cilët në bashkëpunim me njëri tjetrin vidhnin banesa në Ksamil. Në pranga...

Meta: Një grup kriminal hakoi numrin tim dhe dërgon mesazhe fyese, hetim ndërkombëtar

  Presidenti Ilir Meta ka deklaruar në një konferencë me gazetarët se i ka dërguar një kërkesë kompanisë celulare me të cilën ai ka kontratë...

Operacioni “Lockdown” çon në pranga grupin kriminal me aktivitet në trafikun e lëndëve narkotike

Autoritetet policore italiane  kanë ekzekutuar mëngjesin e sotëm operacionin e koduar “Lockdown”, i cili ka çuar në shkatërrimin e një grupi kriminal me aktivitet...

Latest news

- Advertisement -spot_img