- Advertisement -spot_img

TAG

grup shqiptar

Kapet grupi shqiptar i trafikut të drogës, arrestohen katër persona dhe një në kërkim

Policia greke, ka bërë të mundur goditjen e një grupi trafikimi droge, që operonin në zonat e Agia Varvara, Halandri dhe Kolono. Në prangat e...

Latest news

- Advertisement -spot_img