- Advertisement -spot_img

TAG

Harry Sanders

Nga një i pastrehë në një milioner, historia frymëzuese e Harry Sanders

Një sipërmarrës i cili kaloi vite duke luftuar për të mbijetuar, pa një punë dhe një shtëpi, ka folur për mënyrën sesi një hobi...

Latest news

- Advertisement -spot_img