- Advertisement -spot_img

TAG

hedhje nga pallati

Hidhet nga kati i katërt një person dhe gjen vdekjen e menjëhershme

Njoftimi i plotë i policisë: Shkodër/Informacion Paraprak Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylgebu, Shkodër, se shtetasi Agron F. M....

Latest news

- Advertisement -spot_img