- Advertisement -spot_img

TAG

hermes

Kjo është gjëja më e shtrenjtë që Paris Hilton ka në gardërobën e saj

Paris Hilton ka një gardërobë për t’u pasur zili dhe kjo s’është për t’u çuditur. Por e dini cili është shpenzimi më i madh...

Kreativitet i shfrenuar, Hermès prezanton çantat prej perimeve

Çantat janë aksesorët që tërheqin padiskutim vëmendjen e çdokujt. Pa përfshirë komoditetin që ajo të ofron, çanta është detaji më i rëndësishëm në veshje,...

U akuzua se bashkëpunoi me Hermesin për prostitucion, flet Dajana Shabani

Hermes Nikaj ose ashtu si dhe e njohin të gjithë “Zogu i Tiranës” para pak kohësh është akuzuar për prostitucion. Në përgjimet e bëra nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img