- Advertisement -spot_img

TAG

hipopotam

E konsideronte si djalin e tij, hipopotami sulmon të zotin

Fermeri Marius Els thoshte se besonte verbërisht te hipopotami i tij Humphrey, të cilin e ushqente me mollë dhe i lante dhëmbët gjigandë, megjithëse...

Latest news

- Advertisement -spot_img