- Advertisement -spot_img

TAG

horoskopi astrologji

Horoskopi 22 qershor, 2021

Dashi Do të mbizotërojë shpirti i skuadrës me kolegët, kur njëri nuk ia del e ndihmon tjetri, pa zili dhe kritika, për të arritur objektivin....

Horoskopi, 12 qershor 2021

Dashi Ju keni kaluar me sukses shumë sfida kohët e fundit, edhe pse mund të keni menduar se askush nuk e ka vënë re. Meritoni...

Horoskopi i së mërkurës. Pse kjo është një ditë ndryshe për ju

  Dashi Të lindurit e kësaj shenje duhet t’i shtyjnë projektet e reja. Është e rëndësishme të fokusoheni në çështje më të rëndësishme, të cilat kërkojnë...

HOROSKOPI/ Sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet ditën e sotme për ju

  Dashi Yjet janë paksa të hutuar, ekziston një problem i brendshëm, disa çifte janë të shqetësuar për shpenzimet, shtëpinë. Në punë është një ditë paksa...

Horoskopi 28 mars 2021

Dashi Gjërat mund të vijnë në një kulm dramatik për ju. Mund të duket sikur gjithçka po funksionon kundër jush. Vini re se kjo është...

Dita e vendimeve të rëndësishme/ Çfarë na kanë rezervuar yjet

Dashi Gjendja juaj sot nuk do të jetë aq e mirë dhe kjo do ju bëjë të shihni disa gjëra me negativitet. Kini kujdes që...

Ndriçim mendjeje dhe ripërtëritje energjie për këtë shenjë/ Ja cfarë po na rezervojnë yjet

Dashi Sot përsëri qielli është “i juaji”, prandaj edhe pritet një tjetër ditë e mirë në shumë aspekte të jetës së përditshme. Hëna pozitive këtë...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 tetor 2020

Dashi Dëshirat do t’ju përmbushen dhe puna juaj do të fillojë të sjellë rezultate. Mos bëni gjykime të shpejta për njerëzit dhe motivet e tyre....

Horoskopi për ditën e sotme, 9 tetor 2020

Dashi Ekziston mundësia që të takoni dikë që do të futet menjëherë në zemrën tuaj. Do të dilni të fituar nëse i paraqitni mirë idetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img