- Advertisement -spot_img

TAG

icident

Incident në det, anija tregtare shqiptare përplaset me peshkarexhën italiane

Incident në det, anija tregtare shqiptare përplaset me peshkarexhën italiane Një anije tregtare shqiptare dhe një peshkarexhë italiane janë përplasur me njëra-tjetrën mëngjesin e djeshëm...

Latest news

- Advertisement -spot_img