- Advertisement -spot_img

TAG

industria e bukurise

Pandemia rrënoi shitjet e buzëkuqëve, por ja si iu përshtat situatës

Pandemia e Covid -19  ndryshoi  dhe preku si me magji çdo industri  të bukurisë. Askush nuk do të befasohet kur të dëgjojë se pandemia...

Latest news

- Advertisement -spot_img