- Advertisement -spot_img

TAG

infektime

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 31 raste të reja në 24 orët e fundit

Situata në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 2377 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 31 qytetarë, në këto bashki:...

COVID19/ 34 të infektuar dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 13 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale informon se përhapja e variantit Delta në shtetet e rajonit dhe më gjerë, ka vendosur në alert të...

COVID19/ Asnjë humbje jete dhe 7 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nga 3138 testime të kryera gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me Covid-19 shtatë qytetarë, 4...

COVID19/ Asnjë humbje jete, 7 raste të reja në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit janë kryer 2706 testime, nga të cilat kanë rezultuar positivë me Covid19 7 qytetarë: 3 raste në Tiranë, 3...

COVID19/ 5 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19 dhe të mos...

COVID19/ 3 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se nuk ka pasur asnjë humbje jete nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit. Ndërkohë,  janë kryer 3027...

COVID19/ 7 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2,962 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 7 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në...

Covid-19/ Asnjë humbje jete në Kosovë, ja sa raste të reja janë regjistruar

Gjatë 24-orëve të fundit në në Kosovë nuk është shënuar asnjë vdekje Covid, ndërkohqë që janë regjistruar 12 raste të reja nga 2668 testime...

COVID19/ 2 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,618 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 2 qytetarë: 1 rast...

Latest news

- Advertisement -spot_img