- Advertisement -spot_img

TAG

info elobasan moti

Parashikimi i motit/  Mot i freskët dhe me diell

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot me diell, pa rrezikuar reshje shiu. Sipas Meteoalb,...

Latest news

- Advertisement -spot_img