- Advertisement -spot_img

TAG

integrim

Rama akuza të forta ndaj BE: I kemi plotësuar kushtet, është thyer çdo premtim ndaj nesh

Kryeministri Edi Rama së fundmi ka akuzuar krerët e e shteteve të Bashkimit Evropian për bllokimin e pranimit të vendit të tij dhe Maqedonisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img