- Advertisement -spot_img

TAG

ish-kryeministri

Zgjedhje 2021/ Voton ish-kryeministri Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha i shoqëruar nga bashkëshortja ka votuar sot në shkollën “Kosova”. Në procesin e votimit pati një vështirësi në njohjen e shenjave...

Fatos Nano nuk heq dorë nga luksi, lëviz me truprojë dhe

  Ish-Kryeministri Fatos Nano është fotgrafuar nga paparazzi ynë pak ditë më parë në rrugët e Tiranës, në një nga ditët me shi. Ajo që na...

Latest news

- Advertisement -spot_img