- Advertisement -spot_img

TAG

ishulli Skiathos

Sheiku i Katarit ‘pushton’ ujrat greke me jahtin më luksoz në botë

Sheiku Al Thani arrin në ishullin Skiathos të Greqisë me jahtin 133 metra Al Mirqab, një nga jahtet më të mëdha dhe më luksoze...

Latest news

- Advertisement -spot_img