- Advertisement -spot_img

TAG

islam alkool

Për herë të parë në histori! Shteti islamik lejon pirjen e alkoolit dhe bashkëjetesën në çift

  Emiratet e Bashkuara Arabe kanë njoftuar se pirja e alkoolit dhe bashkëjetesa jashtë martese tashmë do të lejohen dhe të ashtuquajturat 'vrasje nderi' të...

Latest news

- Advertisement -spot_img