- Advertisement -spot_img

TAG

itali rrjet

Shqiptari u qëllua me plumb në kokë dhe i shpëtoi vdekjes, zbulohet rrjeti në Itali

E gjitha filloi në dhjetor të vitit të kaluar. Një burrë me origjinë shqiptare, ndërsa ndodhej në bordin e makinës së tij afër një...

Latest news

- Advertisement -spot_img