- Advertisement -spot_img

TAG

itali shqiptar

Ndjekje dhe shkëmbim zjarri si nëpër filma, 21-vjeçari shqiptar “zbor” Policisë italiane

Një 21-vjeçar shqiptar, me vendbanim në Casaluce, u arrestua nga Policia në Caserta. Efektivët italianë e kanë patur të vështirë ndalimin e shqiptarit, ndërsa nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img