- Advertisement -spot_img

TAG

itali shqiptare

Dyshohet se janë çift shqiptar. Gjenden 2 trupa brenda 3 valixheve në Itali

Dy kufoma të copëtuara dhe të futura në valixhe të mbyllura me shirit ngjitës në Itali dyshohet se i përkasin një çifti shqiptar të...

Latest news

- Advertisement -spot_img